Baner nagłówkowy
PL EN DE
 
Wtorek 24 kwietnia 2018 r.      
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Burmistrz Gniewkowa
Adam Roszak składa serdeczne
życzenia dzisiejszym solenizantom
               
Portal - Inwestycje i remonty 2006-2011
POWSTAŁ DRUGI BUDYNEK SOCJALNY W WALCERZEWICACH
Piątek / 26-08-2011Marek Bilicki

Odbioru technicznego nowo wybudowanego budynku socjalnego w Walcerzewicach dokonano wraz z przedstawicielami firmy realizującej inwestycję firmą P.H.U. „INENERGIA” Maciej Szubarga z Inowrocławia.

Warunki, jakie zapewniliśmy przyszłym lokatorom mają wysoki standard o i ufamy, że wybrane osoby, którym lokale zostaną przydzielone, uszanują nowe miejsca zamieszkania.  – mówi zastępca burmistrza Paweł Drzażdżewski.

Budynek  w swojej strukturze posiada 20 mieszkań, w tym 10 dwupokojowych o powierzchni 59,10 m oraz 10 jednopokojowych o powierzchni 42,10 m. Każde mieszkanie posiada osobne wejście i jest wyposażone w kuchenkę gazową i szafkę ze zlewozmywakiem (kuchnia) oraz w wannę, umywalkę i ubikację (łazienka). W każdym przedpokoju, kuchni i łazience zostały położone na podłogach i częściowo też na ścianach płytki ceramiczne, a w pokojach panele. W budynku zamontowano ogrzewanie centralne z kotłowni oraz przyłącze kanalizacyjne do kolektora ściekowego i oczyszczalni ścieków.

Teren wokół obiektu został już zagospodarowany. Powstał bowiem plac zabaw dla dzieci wyposażony w nowoczesne zabawki, miejsca postojowe dla samochodów i trawniki. Między budynkami ułożono chodniki z kostki betonowej, podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz pobudowano drogę wewnętrzną.

Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi 1,725 mln zł. Gmina Gniewkowo pozyskała dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego w kwocie blisko 671 tys. zł.

(Anna Nawrocka)


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Stronę odwiedziło osób: 12020165 od 01 sierpnia 2007