Baner nagłówkowy
PL EN DE
 
Poniedziałek 21 maja 2018 r.      
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Burmistrz Gniewkowa
Adam Roszak składa serdeczne
życzenia dzisiejszym solenizantom
               
Portal - Inwestycje i remonty 2012-2014
Boisko wielofunkcyjne w Gąskach
Poniedziałek / 28-10-2013Marek Bilicki

 

Dnia 23 października 2013 r. Burmistrz Gniewkowa Adam Roszak dokonał technicznego odbioru prac przy budowie kolejnego obiektu sportowego - boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Gąski. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele firmy wykonującej prace – P.H.U. AUTO-MAX Konkel Łukasz, Wiceburmistrz Paweł Drzażdżewski, Inspektor Nadzoru – Roman Boruch, Podinspektor ds. Projektów Inwestycyjnych Alicja Jańczak oraz Dyrektor Zespołu Szkół Niepublicznych w Gąskach Anna Kiestrzyn.

 

 Wniosek o dofinansowanie na budowę obiektu złożono w ramach PROW na lata 2007-2013. Celem operacji jest poprawa jakości życia na terenach wiejskich, a jej realizacja przyczyniła się do powstania obiektu sportowo-rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej w Gąskach. Zwiększa się tym samym liczba osób korzystających z obiektu nie tylko z tej miejscowości, ale również mieszkańcy z terenu całej Gminy mają dostęp do nowopowstałej infrastruktury sportowej.

 

- Realizacja inwestycji jest kontynuacją działań podejmowanych na terenach wiejskich. Chcemy zachęcić społeczność lokalną do działania i aktywności fizycznej. Nowe boisko wielofunkcyjne spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu – mówi Burmistrz Gniewkowa Adam Roszak.

 

Całkowity koszt projektu wyniósł 272 tys. zł. Dofinansowanie ze środków UE w ramach PROW to kwota w wysokości 177 tys. zł.PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Stronę odwiedziło osób: 12308057 od 01 sierpnia 2007