Urząd Miasta Gniewkowo

Kolejny raz najlepsi uczniowie otrzymali stypendia

Stypendia Burmistrza Gniewkowa przyznawane są w ramach „Lokalnego programu edukacji uzdolnionych uczniów szkół, których siedziba znajduje się na terenie Gminy Gniewkowo”. Uczniowie otrzymują je za wybitne osiągnięcia oraz wysokie wyniki w nauce.

W tym roku po raz kolejny 54 uczniów otrzymało stypendia z rąk Burmistrza Adama Straszyńskiego. W ten sposób włodarz wyróżnił najzdolniejszą młodzież z terenu miasta i gminy Gniewkowo.

Na spotkaniu Burmistrz Gniewkowa pogratulował rodzicom zdolnych dzieci i wyników, jakie osiągnęły w roku szkolnym 2021/202, a także podziękował uczniom za wysiłek, jaki włożyły w naukę podczas minionego roku szkolnego.

Fotorelacja

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności