Urząd Miasta Gniewkowo

XXXI Gminny konkurs o "Złote Pióro Burmistrza" za nami

6 maja w Szkoła Podstawowa nr 2 im. Doktora Jana Dreckiego w Gniewkowie uczniowie ze szkół z Gminy Gniewkowo zmierzyli się z trudnościami języka polskiego w XXXI Gminnym Konkursie Ortograficznym o "Złote Pióro Burmistrza", który tradycyjnie został objęty patronatem przez Ilonę Wodniak-Kuraszkiewicz.
 Wkrótce poznamy wyniki dyktanda - 29 maja odbędzie się uroczyste wręczenie nagród.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności