Druga rocznica objęcia urzędu Burmistrza Gniewkowa przez Ilonę Wodniak-Kuraszkiewicz
Dziś mija druga rocznica objęcia urzędu Burmistrza Gniewkowa przez Ilonę Wodniak-Kuraszkiewicz.
Minione 2 lata były czasem intensywnej pracy na rzecz mieszkańców Miasta i Gminy Gniewkowo, realizacji wielu inicjatyw oraz podejmowania działań mających na celu rozwój naszej lokalnej społeczności.
Samorząd to codzienna odpowiedzialność, dialog i zaangażowanie w sprawy mieszkańców. Dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom, organizacjom oraz mieszkańcom, którzy aktywnie uczestniczą w życiu naszej gminy i współtworzą jej przyszłość.
Życzymy Pani Burmistrz dalszej wytrwałości, pomyślności oraz satysfakcji z pracy na rzecz mieszkańców Gminy Gniewkowo.
.png)

